USŁUGI

Aby sprostać oczekiwaniom nurków i zapewnić im maksymalny komfort i wygodę podczas współpracy z nami poza kursami i wyjazdami nurkowymi oferujemy profesjonalny serwis sprzętu nurkowego, doskonale zaopatrzoną wypożyczalnie sprzętu nurkowego, która pozwoli Wam zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt na wyjazdy lokalne i zorganizowane wyprawy nurkowe oraz stację ładowania butli.

 • Kursy nurkowania

  astd_logo.png

  Nurkowe Zagłębie zapewnia naukę nurkowania na najwyższym poziomie. Różnrodność stopni zaawansowania w ofercie szkoleniowej pozwala na dobór szkolenia adekwatnie do potrzeb oraz zainteresowań kursanta. Zapraszamy do zapoznania się z cenami kursów.

 • Napełnianie butli gazami

  Bez tytulu.jpg

  Nasze centrum zajmuje się również napełnianiem butli nurkowych.
  Sprawdź nas – z chęcią nabijemy Ci butlę! Już teraz przyjedź ze swoimi butlami do naszej siedziby.
  Na miejscu posiadamy trzy kompresory, bank powietrza i boostera, a także przetoczki do tlenu i powietrza. 

 • Serwis sprzętu nurkowego

  400000.jpg

  Martwi Cię zepsuty zamek w skafandrze? Twój automat oddechowy wymaga okresowego przeglądu? Potrzebujesz sprawdzonego punktu, w którym Twój sprzęt nurkowy będzie serwisowany według najwyższych standardów na oryginalnych częściach? Tutaj uzyskasz fachową pomoc w sprawie uszkodzonego sprzętu do nurkowania. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim sprzętem! 

 • Wypożyczalnia sprzętu

  40000.jpg

  Nurkowe Zagłebie to nie tylko profesjonalne przygotowanie do nurkowania. Zadbaliśmy także o to, aby umożliwić Wam radość z poznawania podwodnego świata bez konieczności zakupu odpowiedniego sprzętu. W naszej siedzibie czeka na Was bogato zaopatrzona wypożyczalnia sprzętu nurkowego. Prawidołowy jego wybór ma olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo oraz radość i frajdę z nurkowań. Na miejscu czekają na Was specjaliści, którzy służą pomocą w wyborze odpowiedniego do Waszych potrzeb sprzętu.